Tam Bağımsız Eğlence Forumu :))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tam Bağımsız Eğlence Forumu :))

Ampul Forum Ampul.xm.com a bağli olan eğlence amaçlı Tam bağımsız bir paylasim forumudur

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 2 (+18)

YazarMesaj
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Rep :
PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 2 (+18) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 2 (+18) Right_bar_bleue

Ruh Hali : PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 2 (+18) Karams10
Takım : PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 2 (+18) 1447

PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 2 (+18) Empty
MesajKonu: PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 2 (+18)   PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 2 (+18) Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 2:08 pm

Öss ye bu sene 4. girişim Temennim son girişim olmasıdır.bir kaç başarısız deneme kimine göre benim gerizekalı olduğum sonucunu doğurabilir ama şiddetle karşı çıkıyorum bu görüşe Smile.Yada nasıl düşünürlerse düşünsünler ders çalışmanın zeki olmakla uzaktan yakından alakası olmadığını bilen herkes beni daha iyi anlayacaktır.Madem karşı olduklarımızı söylemeye başladık.Ben Öss yede toptan karşıyım bu harfleri yan yana getiren Yök başkanı,çalışanları, kurucusu ,artık bu iş kimin başından çıktıysa.Hayatta olanların, ben ve benim gibi öss le savaşan tüm gençler adına en çokta Ulusoy Dershanesi 22-c sınıfı adına taaa .mına koyim,Ölmüş olanlarında mezarlarında kıçlarını kurtların yemesi temennisiyle diyorum başkada bir şey demiyorum.

Ulan Beygir taşakları böyle bir sistemmi olur 3.5 saatte siyah kutucukları işaretleyerek.adam olacaksam zikiim öyle adamlığı ben yazmayı seviyorum kardeşim gazeteci olmak istiyorum misal yazar olmak istiyorum.puanım yetmezse arkeoloji okuyacam taş sütunlaramı yazacam derdimi.Çok şükür internet varda anasını bile şeyediyorum buradan.Yoksa patlarım ulan hassiktirin ordan kodumun yamyamları delikli gergedanlar.Ampulünüzü zikiim hepinizin acayip sinirlendim dostlar bundan sonraki satırlar yaş sınırına tabi olabilir uyarmadı demeyin…

Geçenlerde Facebook ta ilkokul arkadaşlarımı buldum konuştum konuştukça sinirlendim biri kimya mühendisi diğeri atom mühendisi çıkacakmış seneye.Bana sen ne ayaksın dediklerinde Öss ‘yle taşak geçiyorum bu sene girecem bi bölüme sıkıldım artık gibi idealist bir cevap verdim ama ziklemediler bende ikisinede ziktiri çektim.Sanki şimdiye kadar onlar vardı.Face bokun kurucusunuda zikiim onun yüzünden akrabalarım çoğaldı meğer ne kalabalık bir sülalem varmış.En korktuığum şey Akraba Acayip tırstığım şeyde Daha çok akraba.

Hep okurum ilginç şeyleri çok ilgimi çeker zenginler nasıl zengin olmuş,Tesadüflere dayalı çoğunun başarısı.Sonra Derimki kendime gökten bin tane halka yağsa biri benim zikime geçmez.Sonra üzülürüm Hep bir baltaya sap olmaya çalışarak tüketecem ömrümü ve her seferinde sonuç baltanın bana kaçması olacak

Amorti biletim vaaaaaaarrrrrrrrr valla son iki rakam tutturdum 50 ytl veriyodu çeyrek olaraktan 12.5 ytl alacaktım bileti komşunun muhabbet kuşu yedi.onun ben ta .mına koyim hayvan sevmiyorum kardeşim ben pis onlar kötü şeyler zararlılar

Hep köpek sahiplerinin köpeklerine benzediklerini savunmuşumdur yada köpeklerin sahiplerine dikkat edin benzerliği göreceksiniz

Matematik hayatımın kabusu oldu her zaman ben sayılara cinsiyet vermek gibi şeylerle uğraşırdım hep beraber inceleyelimmi;
misal;
1=İnce uzun bir delikanlı gibi pek bi sike yaramadığımı sanıyosunuz ama bensiz olmuyo edasında sanki
2= Bu sayıların aklı başında hanım kızı fazla kafa bulandırmayan hep oluruna giden sevilen bir hanım kızımız
3= Kodaman bir iş adamı gibi sanki bu sayı ağırlığım var benim bensiz olmaz çıkartırsanızda işlemin amına korum modunda
4=sayıların en piçi işte 2 le aralarında bir şey olabilir ikiside birbirini katlıyo ama en çok bu piç katlıyo ortamların adamıyım havalarında
5=her şeyi ben bilirim ortasını yaparım kafamı bozarsanız araya virgülü sokar beyninizi sikerim diyebilen tehlikeli bir delikanlı
6=sanki bir müdüre havası var altıda hani onsuz işler yürümeyecek gibi
7=bu 4 ün kankası ama boyu uzun olduğu için biraz daha saf ve her yola gelirim abi havasında
8=işim gücüm yiyip içip sıçmak başka bi sikime yaramam işin içine girersem zararlı çıkarsınız diyen götü büyük bi topaç oğlan
9=Aha işte aritmetiğin en azılı Or.spusu herkese veririm ortalığın .mına korum ortam kızıyım ben havalarında silsilesini tövbe tövbe
http://www.ampul.xm.com

PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 2 (+18)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-