Tam Bağımsız Eğlence Forumu :))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tam Bağımsız Eğlence Forumu :))

Ampul Forum Ampul.xm.com a bağli olan eğlence amaçlı Tam bağımsız bir paylasim forumudur

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 3 (+18)

YazarMesaj
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Rep :
PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 3 (+18) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 3 (+18) Right_bar_bleue

Ruh Hali : PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 3 (+18) Karams10
Takım : PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 3 (+18) 1447

PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 3 (+18) Empty
MesajKonu: PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 3 (+18)   PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 3 (+18) Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 2:09 pm

Otobüste yer almak için, otobüs dışında yaşlı muamelesi yapınca azınıza sıçabilecek ama yer almak için size ters ters bakan bi anda yaşlılığını kullanmayı seçen kişileri sevmiyorum tiksiniyorum dövesim hatta ağız burun giresim geliyor onlara.o yüzden genelde hep ters yolculuk ederim oraya versen de oturmuyorlar mideleri kaldırmıyo aklınızda bulunsun.Otobüsteki kalabalığın yaş ortalamasının düşük olmasını isterim hep sanki böyle okul gezisi gibi coşulabilecek bir durum olabilir diye düşünürüm hep ama hiç olmadı öyle bir şey buna üzülüyorum gençlik ölmüş be ruhunuzu sikim içimi karartıyorsunuz.

Varmısın yokmusun da 10.000 den sonraki tekliflere yok diyenlere kafa atasım gelir hep havadan 10.000 ytl aklınızı zikiim.Hayır diyenlerin hep kaybetmesini beklerim nitekimde öyle olur.Bankacıyı seviyorum ordaki ama çok güzel taşak geçiyor rakamları ayarlayarak başarılı bir insan.Ağlayanlara da uyuz oluyorum onların a.q ben kendinin olmayan bi para için niye ağladıklarını anlamaya çalışırım hep ama küfrederken bulurum kendimi sonunda
Esra Ceyhan adlı kişiye ibretle bakarım her zaman zekasını çözmeye çalışırım ama hep bi yerde tıkanırım sevmiyorum gibi sanki ama nefrette etmiyorum şaşıyorum başarılı olmasına aslında ilginç bir obje kendileri.Halka sırtı yaslayıp coşabileceğinizin en önemli göstergesi gibi sanki bi bilgi birikim araştırma yok sadece ver coşkuyu taktiği.Okan Bayülgen adlı kişiden çok korktuğunu biliyorum.

Kadın programlarından konsept olarak tiksinirim bide arada giren kısa görüntüleri seslendiren kişiyi görmememe rağmen çok büyük kin ve Esef beslerim kendisine.Öyle zikten bi mevzuyu bile öyle sunar ki salyalar saçarak beklersin merakla sonuçta da bi halt göremezsin.

Kaliteli dizi düşmanıyız milletçe,bir dizi milli konuları işliyorsa işimiz olmaz.Ortalık gecede 150.000 ytl kazanan zat-ı muhteremlerin hikayesini anlatan brezilya pembe dizilerinden bozma hikayeleri olan dizilerle dolu hiçbirinizi sevmiyorum pissiniz.Alayına Şener şenin bir tek filmini hiç düşünmeden tercih ederim 5000 kere aynı filmi izlemeyi tercih ederim kodumun para manyakları sanatçı değil şarlatansınız hepinizin .mına koyim.

Şener şenin Antep in hamamları türküsünü söylediği sahneyii youtube dan izlemenizi şiddetle tavsiye ederim hayran olduğum yegane isimlerden biri Şener Baba sen çok yaşa

Fener taraftarınıda sevmem alayı ibnedir göttür göt oğlanıdır sanki 500 metreden anlarım fenerli olduklarını suratında var bi meymeletsizlik.Şükrü saraçoğlunda dev kolonlarla coşturulan ruhsuz taraftar topluluğu imitasyon devşirme takımınızla size acıyorum.Çarşı taraftarını severim ama onlar delikanlılar hiç olmazsa. bizede sövüyolar ama koymuyo bana yaram yokki koysun hem aramızda çok benzerlikte var onlarda benim gibi her şeye karşılar.

Şimdi siz diceksinizki senin yakınlarından hiçmi fenerli olan yok tabiî ki var ne yazikki var kahretsinki var onlarıda Allah kurtarsın ne diim başka hatta onlarada söverim her derbi maçı veya fenerin kazandığı her maçtan sonra beni aramaya cesaret edemiyolar yenilsemde susmam .mına bile korum

Polemik kelimesine ifrit kesilirim duyduğum anda tüylerim dikelir sinir katsayım bi anda katlanır.Nedir bu Türkçe has Türkçe kelimelerin yerine devşirme sözcükler kullanma hevesi ben hiçbir arkadaş grubunda olsun ne biliyim iki kişi konuşurken benimle polemik yapma dediğini duymadım ve bundanda çok mutluyum Türkçe karşılığı laf sokmak tır bunun karşındakine kızdığında bana polemik yapma demek yerine daha doğal içten samimi olan bana laf sokma senin .mına korumu düşünmeden tercih ederim.

Buradan matematik hocam İbrahim beye sevgilerimi saygılarımı sunar önceki derste bana bakarak ortaya söylemiş gibi görünüp öküz demesinide bir kenara yazdığımı söylemek isterim .mcık ağızlı seni Very Happy

Gülmek istiyorum ulan artık sinir stres nereye kadar maskeli beşlerin 3. filmi gösterime girmiş gidesim var ama gitmeyesimde var kendimle çelişiyorum genel olarak.Tektende gidilmezki Tahsin sığırı sinema tiyatro vs gibi sosyal aktivitelerden hazetmiyo çağrı kardeşim olaydı gider izlerdik diye düşünüyorum sonrada diyorumki tahsinde gelirmiki arasam.Aradım telefonu meşgul muhtemelen yine 2 mahalle ötede oturan ve 2 ayda bir görüştüğü sevgilisiyle konuşuyodur ben böyle mantıksız bi adam görmedim bana ibnelik olsun diye telefonu meşgul tutuyo diyede düşündüğüm olmuyo değil bazen ama yapmıyodurda diyorum bazen
http://www.ampul.xm.com

PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 3 (+18)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-