Tam Bağımsız Eğlence Forumu :))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tam Bağımsız Eğlence Forumu :))

Ampul Forum Ampul.xm.com a bağli olan eğlence amaçlı Tam bağımsız bir paylasim forumudur

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 4 (+18)

YazarMesaj
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Rep :
PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 4 (+18) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 4 (+18) Right_bar_bleue

Ruh Hali : PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 4 (+18) Karams10
Takım : PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 4 (+18) 1447

PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 4 (+18) Empty
MesajKonu: PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 4 (+18)   PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 4 (+18) Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 2:10 pm

Bugün sigara içmeme rekoru deniyorum sabahtan beri hiç sigara içmedim saat olarak yaklaşık 6 saattir sigara içmedim vurdum kendimi çiğdeme çereze ama bi tane yakacam galiba sigara elimde içesim var ama içmeyesimde var içsem ne kazanırım diye düşünüyorum.Düşündümde çok düşündüğüme karar verdim hindi değilim halbuki ben düşünmeye gerek yok pratikte bitiyo iş sonuçta teorik özelliklerden haz etmediğimede karar verdim kararsız değilim en azından ne oluyo lan höyttt

”Abi bi gevrek 2 boyoz 1 çay acil” evveeeeet kabız oldum sıçamıyorum artık hür bir şekilde .Bunları yemekten,öss her yerde hayatımı .zikmeye tam gaz devam ediyo

Al bir o.spu çocuğu daha dediğiniz an,anlar,anı,anılar vb sep sok mutlaka olmuştur.ama dikkat ettim bu aralar ağzımdan hiç düşmüyo bahsi geçen o.spu çocuklarından özür dilememekle beraber üstünede taaaa .mınıza koyim diyorum yavşak kişiler

 Mc donaldsta menü başına 1.5 ketçap mayonez verebileceğini idda edebilen kasiyer
 abi yolda kaldım 1 ytl varmı diip gidip gevrek alıp karşımda şapur şapur yiyen babası belli olmayan şahıs
 Genç turkcell menülerine kendi menülerini dahil etmeyen tüm mc donalds bayileri ve genel merkezi
 Mc Donalds (Kendisi)
 Nasıl taktık olm derbide diyen her fenerli
 Otobüste ipod unun sesini kısmanı isteyen yaşlı kişiler
 Elindeki kitapları görmesine rağmen öğrenci kartı soran personel x(
 Fenere elenen tüm Avrupa takımları (sevindirmeyin a.q şu ibneleri)
 Fenerbahçe (Alayı)
 Hayır Orospu çocukluğunun Alemi yok ki ne var sanki otobüste acıcık sürttürdüysek illa cıngarmı çıkarman lazım güzel bayan

Memlekette delikanlı köpek bile kalmamış kardeşim ki alayından acayip tırsarım dün gece 2 mahalle kovaladılar beni takatim kalmadı durdum durunca kaçtılar be adi şerefsizler madem ısırmayacaksın ne .skime kovalarsın.Şimdi ben o kadar koşup kıçımdan ter tamladığına mı yanayım 22 yaşında kazık kadar adam anneee diye bağırıp madara olmamamı yanayım bunların üzerine ısırılmadığıma mı yanayım acayip kafam bozuk .mına koyim küfürde sevmiyorum sevsem anasını avradını diye başlardım .mına koyim ama demiyorum

Eloğlu Fezaya çıkar bizim memlekette acaba gündeme hangi zehiri zerk etsekte milletin beynini s.kim s.kim s.ksek çabaları kaldıramıyorum,hazmedemiyorum

Evimin karşısındaki taş oyuntusunda yaşayan kedilerin yuvasını bozdu belediye ama o.rspu çocukluğunun da alemi yok ki. Belediye hizmette sınır tanımıyor yıktık ama daha iyisini yapacaz diyebiliyorsanız sakinleşirim ben yoksa niye sakinleşeyim kardeşim.Soruşturdum bi belediye çalışanı düzeltecem die anasını s.kmiş yuvanın,ulan adi karaktersiz o hayvancıklar sana dedimi soruyorum şöyle bir şey dedi mi be a.koyduğum gel de buradaki doğal yuvayı yık bizi kışta soğukta ayazda bırak

Kent kart makinelerinde konuşan kızın kim olduğunu çok merak ettim her zaman.O kadar küfür yiyoki her Allahın günü kulak çınlamasından beyni başı zikilmiştir
die düşünüyorum.Daha bugün ne eşiktekini bıraktım ne beşiktekini ben otobüse binerken
Yok ama var öyle hayvan herifler kartta bakiye yok doğal olarak karı yok dio o karıyada sövüyor seninde a.koyim dio ama hakikaten onun a.koyim insanı rezil ediyor yaw bakiyeniz yetersiz diye bağırınca bütün otobüs sana sanki o otobüste yerin yokmuş gibi bakıyo irenç bi durum anlatamam işte bu durumda nasıl sövmessin sorarım size nasıl sövmezsiniz a.koyduğumun makinesinde konuşan karısına
http://www.ampul.xm.com

PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 4 (+18)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-