Tam Bağımsız Eğlence Forumu :))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tam Bağımsız Eğlence Forumu :))

Ampul Forum Ampul.xm.com a bağli olan eğlence amaçlı Tam bağımsız bir paylasim forumudur

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 5 (+18)

YazarMesaj
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Rep :
PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 5 (+18) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 5 (+18) Right_bar_bleue

Ruh Hali : PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 5 (+18) Karams10
Takım : PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 5 (+18) 1447

PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 5 (+18) Empty
MesajKonu: PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 5 (+18)   PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 5 (+18) Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 2:11 pm

Bugün ilk defa dizi terapisi yapayım dedim kendime,lan ne keyifli bir şeymiş süper valla herhalde gün olarak ta verimli bi güne denk geldim arka arkaya başlıyo meretler acayip komik her biride gülmekten çatladım yemin ediyorum.Binbir gece falan var en başarılısı o acayip komik adamlar yaptıkları işin hakkını veriyorlar komedi dizilerinin arasında çok önemli bi yeri olsa gerek bunların şimdiye kadar kaçırdığım bölümlere üzülüyorum hüzünleniyorum ağlayasım gelio 

Bayadır şu var mısın yok musun da nemrut bir yarışmacı olarak yer almayı planlıyorum.Hani böyle hepsi sevgi yumağı ya bende onların arasında büyük rakam açıp okkalı bir nahhhh çekip bide okkalı küfür etsem ya,ha etsem ya sağlam bi küfür etsem de felç etsem ya söz konusu yarışmacıyı Very Happy

“Israr Arzunun şımarık Çocuğu İstismar o.spu Çocuğu” Ne kadar güzel ve yerinde bir laf değimli hayat felsefemin yeni bi yönelime uğramasına neden olan ve bence birçok düşünür aydın vs.. nin söylediği dışı okkalı ama içi boş laflardan bile etkileyici ve gerçekci en azından ne o .mına koyim iskindirik iskindirik laflarla entelektüel konuşma çabaları zaten hep kalbimi sıkıştırır salak salak sözler,

Uzun zamandır dinlemediğiniz bir şarkı dinleyin çok iyi geliyo bünye ye.Ben 1-2 gündür Karakolda ayna varı dinliyorum acayip hoşuma gidiyor ilk çıktığı zaman ulan ne iskindirik şarkı bu demiştim hatta sevdiğim ve gözleri olduğundan şüphelendiğim ayna grubuna da inceden içerlemiştim.Şimdi hakaten üzüldüm kızdığım için meğer ne içten ne yürekli söylemişler çocuklar şarkıyı,insanın dinledikçe dinleyesi geliyormuş,meğer ben ne fesat bi insanmışım önyargılı davranıp hemende sövmüşüm adamcağızlara.Ama çok dinleyince kabak tadı veriyomuş şimdi anladım s.kicem karakolunu da aynasını da şarkı yapmış
kör pezevenkler cevriyeyi de aynayıda fosforunu yerim ulan kafam şişti be x(

İşte ben Böyle Dengesiz tutarsız kimin eli kimin cebinde iplemeyen bi adam oldum bu benim kalbimi çok sıkıştırıyor.Ne yapacağım lan ben tenise mi başlasam diyorum ona da raketle kavga ediyorum telleri yamuluyor diye top kaçınca ifrit oluyorum.Uzun zamandır basket oynamıyorum başlasam mı yine ama başla mıyım ondada biri çıkıp beni yenince arıza olup çıkarım diye düşünüyorum ne yapacağım lan ben akıl verin lan bana

Yemin Ediyorum şu an sinir katsayımı kendisiyle çarpıp birde üzerine bir o kadar ekleyerek mevcut matematik bilgimin hepsini ortaya sermiş bulunuyorum. Ulan millet can derdinde Bu götler Ahmet çakar bikini giysin mi giymesin mi diye tartışıyorlar gündemlerini s.keyim bunların, ne biçim bir millet olduk ulan biz. Gerçi o meselede es geçilecek kadar kıytırık bir mesele değil hele ki ,”Trabzonspor şampiyon olmasın çükümü keserim” dedikten sonra şükür namazı kılıp ufaklığa kıyan adamların olduğu bir memlekette yaşadığımızı varsayarsak. Ha şimdi soracaksınız haklı olarak bu yavşak bikini giyecek mi giymeyecek mi giymesin tabi neticede bu adamın gerçek mesleği hekimlik, kendisi eski hakem şimdiki spor yorumcusu, yarışma sunucusu, müstakbel m.h. k başkanı vs… yani şimdi el insaf bu kadar unvan’ı bir arada toplamış bir insan evladının bu sıfatlarına birde i.ne sıfatı ekleme çabası nedir yav bu bir. İkincisi sonuç olarak fenerin bir başarısından sonra affedersinizde ben s.kimin kılını bile oynatmaya tenezzül etmem neyse çok sinirliyim konu dağılacak,uzayacak,ben uykusuz kalacam,sonra otobüste arıza çıkaracağım başa bela alacam bir fener için değer mi?

“Türkler Uzay Üssü Kuracak” Evet aynen böyle yazıyordu ismini vermek istemediğim bir gazetenin yazı başlıklarından birinde...Affedersiniz ama ben tepkimi açık ve net dile getirme prensibimi yine bozmayarak şöyle bir tepki vermek isterim hassiktirsinler oradan…Ha her şeyimiz 10 numara işler parayla kıçımızı sileriz eyvallah kursunlar.Bırak parayla kıç silmeyi millet kıçına don alacak parayı bulamazken,kişi başına düşen milli gelir 1 gecede affedersiniz orospu karı gibi oynarken,pinpon topuyla şişirme enflasyon sepeti oluşturup vatandaşı alenen taşağa saran bir zihniyetin iktidara geldiği ülkem için hayalden öte bir şey değil gibi geliyor nedense.Ha yanlışsam düzeltin her fikre açığım tabi şimdi “onur sende abarttın adamlar çok iyi çalışıyor” derseniz o zaman sizinde ağzınıza sıçayım orası ayrı.Ama “Haklısın”,”Adam Doğru Söylüyor””Az bile Söylemiş” gibi fikirlerinize sonuna kadar saygım sonsuzdur dedim ya her fikre açığım diye
http://www.ampul.xm.com

PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 5 (+18)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-