Tam Bağımsız Eğlence Forumu :))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tam Bağımsız Eğlence Forumu :))

Ampul Forum Ampul.xm.com a bağli olan eğlence amaçlı Tam bağımsız bir paylasim forumudur

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 6 (+18)

YazarMesaj
Admin
Webmaster
Webmaster
Admin

Rep :
PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 6 (+18) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 6 (+18) Right_bar_bleue

Ruh Hali : PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 6 (+18) Karams10
Takım : PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 6 (+18) 1447

PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 6 (+18) Empty
MesajKonu: PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 6 (+18)   PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 6 (+18) Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 2:12 pm

Bugün Gazetelerde manşetten verilen çok ilginç bi haberi sizlerle paylaşmak istiyorum.Zira ben okuduğum zaman vücudumun şu an adını zikretmekten çekindiğim bilimum üregenital uzuvlarıyla katıla katıla gülmüş bulunmaktayım.Önce Haberi aynen veriyorum “İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Okullardaki Uyuşturucu Bağımlısı Öğrencileri tespit etmek için Arıları Bağımlı yapıp Sınıflara salacağını ve bu Projeyi bizzat kendinin bulduğunu Söyledi”
Hahahahaha bu ne ya böyle bir şey olabilir mi milli eğitim müdürünün görevi benim bildiğim kadarıyla görevli olduğu vilayet sınırları içerisinde eğitim aksaklıklarını merkezden alacağı ödeneklerle önlemek, eğitim kalitesini arttırmak, denetimi sağlamaktır. Hatta ilkokullara bizzat gidip alinin topu tutup tutmadığını bile kontrol edebilir daha da bokunu çıkararak Işığın annesiyle konuşup ılık süt içmesini bile tavsiye veya teşvik edebilir ne biliyim eğitim denetimi adı altında her haltı yapabilir. Ama malum şahsın bir narkotik polis edasıyla çok affedersiniz kıçından proje üretmesini ve milletin bunun kabullenmesini doğalmış gibi karşılamasını bekleyemez kardeşim. Yani durum şudur diye düşünüyorum bu arkadaş Narkotik polisi olmak istiyordu bunun için koyduğu torpil sağlam olduğu için il müdürlüğüne kadar gelebildi ama içinde hala narkotik polisliği yatıyor. Sizce bunun başka bir izahı varmı bence yok var derseniz sizinde ağzınıza sıçayım delirtmeyin beni

Sevgili pisi bundan sonra sana pisi demeye karar verdim,nerden çıktı diye sorarsın şimdi sen biliyorum ben seni.Çok iyi tanıyorum sormam deme sorarsın hatta şu an devrelerin kaşınmaya bile başlamıştır.Hemen anlatayım biliyorsun senin İngilizce mealin Personel Computer yani “PC” hah işte onun Türkçe meali de “pisi”oluyo hem sevimli bir kedi yavrusunu çağrıştırıyo gocunma hemen “kuçu” da koyabilirdim.Ama sana hakaret etmek en son isteyeceğim şeydir sağ olasın şimdiye kadar çok kahrımı çektin.Açamadığın oyunlarda biraz sert davrandım sana ama bu senden değil benden kaynaklı.Açık konuşmak gerekirse seni ne zaman sevmeye başladım biliyomusun pisi hani 1 ay önce felan sistem çökmüştü hiçbirşeye ulaşamıyodum ama sen benim en kıymetli dijital hazinem olan büyük miki film arşivini kanının son damlasına kadar savunup kurtarmama yardımcı olmuştun ya o virüs denen illete boynunu eğmeyip kıllarına zarar gelmeden benim ellerime teslim etmiştin ya gözümde dahada çok değerlendin o an sana bir ram almaya karar verdim.sözüm söz param olsun alacam valla.neyse pisi yarın dershane var geç olmuş Allaha emanet ol iyi dinlendir kendini

Ulan pisi senin ben a.q götün başın oynuyo ne lan bu artistlik dershaneden gelmişim bi pes oynayam ders çalışmadan önce demişim oyun açılmıyo adi karaktersiz yavşak.biraz iyi davranınca götün kalkıyo al o cd yi içeri hasta etme beni siktimin anteni yok sana ram mem sana ram alacağıma gider hesap makinesine pil alırım daha iyi hem daha ucuz sana bundan sonra yüksek gerilimde kalem pil yok

lan pisi Dün gece ders çalışırken saat 4 suları annemi kaldırıp kek yapmasını istedim neden o kadar sinirlendiğini anlamadım ama çok kızdı yaw ne varki sanki birinin annesinden kek istemesi kadar doğal bir şey olabilirmi çok teessüf ettim anneme 

Ulan sanki uğraşacak her şey bitmiş her şey süt liman olmuş ortam güllük gülistanlık bok var gibi sigara yasağı koydu ibneler.Ulan bi sigaramız var onuda köşe bucak saklanarak içtikten sonra sıçarım içine öyle keyfin ben sorarım size ben vapurda çay sigara keyfinin yerini bir şey tutabilir mi sorarım size tutabilirmi.Tutamaz a.q nereye tutuyo otobüs duraklarında yasakmış ama yanında serbest belediye otobüslerindede yasakmış ulan şimdiye kadar serbest miydi biz boşunamı eziyet çektik bilsek içerdik yaw bırak allaşkına kafam bozuk sövücem a.q sövmek istemiyorum kaldı sınava 20 gün kıçımdan soluyorum bide bu yasak sinirim bozuldu a.q
http://www.ampul.xm.com

PSİKOLOJİM BOZUK KARDEŞİM 6 (+18)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-